Naši přátelé nám říkají „Popelky“. Jsme matka s dcerou MUDr. Zdeňka Popelková a Jana Popelková.

 

Zdeňka, jak již titul napovídá, je doktorkou medicíny- praktickou lékařkou. Během své praxe v medicíně pochopila, že západní medicína neřeší ve většině případů příčiny a protože je nátury zvídavé, začala se pídit po možných příčinách a jejich odstranění. Již skoro deset let provádí detoxikaci organismu, k čemuž využívá jak kapky doktora Jonáše, tak i jiné přípravky, včetně energií.

Uvidíte si ji občas „čmárat“, když se na něco soustředí, umí totiž perfektně automatickou kresbu.

Setkáte se s ní i na kurzu kyvadla, kde Vám dopodrobna vysvětlí, jak si vyčistit bloky z minulých životů, karmu, negativní energie a mnoho dalšího. Opět zde využívá svou zvídavou povahu, díky které přišla na mnoho vylepšení techniky s kyvadlem.

Zdeňka mimo titulu MUDr., má i vzdělání akupunkturisty a aurikuloterapie. Ho´oponopono a další.

 

Jmenuji se Jana a jsem mladší z teamu Popelek. Provázím Vás těmito stránkami a setkáte se se mnou na většině kurzů.

A jak jsem se dostala k tomu, že o sobě naprosto bez nadsázky mohu říci, že jsem moderní čarodějka? Velmi jednoduše, ve třinácti letech jsem zjistila, že vidím energie- tedy to, co není běžně očima viditelné a od té doby jsem se začala zajímat o to, co to vlastně vidím ( tedy po fázi prvotního šoku, kdy jsem si myslela, že jsem se zbláznila, když jsem kolem lidí viděla měnící se barevné útvary 🙂 ). Za těch ( přiznám to 🙂 ) 20 let jsem rozvinula své schopnosti na podstatně vyšší úroveň, než jen barvičky kolem lidí a i sama několik energií tzv. „stáhla“ tak, aby i Vy jste je mohli používat.

Mandaly, které od nás uvidíte jsem malovala automatickou kresbou, kterou používám na tvorbu energetických zářičů.

Mimo mnoho masérských kurzů mám také vzdělání v AFT, Bachově květové terapii a další.

Mé další aktivity najdete na stránkách Firemní čarodějka kde se krásně kombinuje magie a business.

Obě máme zasvěcené několik energií na Velmistrovském stupni, přibližně 40 dalších energií na Mistrovském stupni a několik vlastních.

 

Náš pohled na využití energií je spíše praktický a snažíme se naším žákům vysvětlit principy fungování tak,aby si dokázali další postupy již odvodit sami. Jinými slovy, dogmatické biflování u nás nehledejte 🙂

Za to však věta, kterou od nás uslyšíte mnohokrát je : „Já se z toho osvítím.“  🙂