V červenci 2009 se mi dostala do rukou kniha „Svět bez hranic“ , pojednávající o havajské ( léčebné) technice práce s podvědomím zvané Ho´oponopono. Kniha mne velmi zaujala a chtěla jsem se o této technice dozvědět více. Měla jsem štěstí, v září měl přijet do Čech, přednášet o této technice sám Dr. Hew Lem. Moc jsem se na tento kurz těšila a stále jsem měla dojem, že se do té doby ještě něco stane.
Koncem srpna se mi při meditaci přihlásila bytost, která se představila jako Laja. Sdělila mi, že je bytostí všech pozitivních změn z doby Lemurie a předává mi energii, která patří k této technice.
Postupně mi přicházely symboly a jednoho dne jsem našla obrázek, který jsem namalovala asi před 2 lety, když jsem automatickou kresbou malovala „štěstí“. Pochopila jsem a později jsem si to i ověřila, že se jedná o energetický zářič k této energii.
Na kurzu mi to nedalo a řekla jsem panu Dr. Lemovi o této energii a zeptala jsem se, zda má v havaištině slovo Laja nějaký význam. Jaké bylo mé překvapení,když mi je přeložil jako svoboda, volnost. Jen mi vysvětlil, že se to píše La´I,ale výslovnost je Laja.

Tolik úvodem a nyní uvádím přepis channelingů, tak, jak mi byly La´Iou nadiktovány.

„Byla jsi mnou vybrána, abys pomohla lidem zbavit se kletby strachu, kterou na duše, které se na Zemi inkarnují seslal „Zlý duch“ , řídíci galaxii zla, již v době krátce po stvoření člověka. Tento potřeboval prostředek, kterým by lidi ovládal. Využil špatných vlastností, skrze které vložil strach do podvědomí lidí, jako jednu ze základních emocí. Vložil ho nejhlouběji, aby ovlivnil vše další.
Způsobil tím že:
-ze strachu vzniká agrese a vztek
-udusil jeho pomocí radost a vznikla úzkost
-zničil a pokřivil lásku, změnil ji v touhu vlastnit a manipulovat
– moudrost se změnila v ustrašenost
– z volného a svobodného ducha, vznikla duše svázaná okovy obav

Působením této energie a symbolů dochází postupně k očistě emocí a uzdravení ducha, neboť šíření pozitivní energ. lásky, harmonie a klidu, odstraní kletbu strachu a umožní žít v radosti.

Tato energie je energií bezpodmínečné lásky, která vede k zázrakům.

La´Ia jako „princip pozitivních změn“ vede ke svobodě ducha i k zázraku „prázdnoty“, jak tento stav nazývá Ho´oponopono neboli osvícení, jak je nazýván budhisty. 

Zdeňka Popelková

 

 

Kdo může být zasvěcen do energií Lai ?

Pokud chcete dále zasvěcovat, je dobré mít již Mistra Reiki- naučí Vás kroky potřebné k zasvěcování, pokud tuto energii chcete pro svůj rozvoj, může ji mít každý.