Kurz kyvadla, aneb “ To si vyčisti! „

1. Stupeň

V tomto kurzu se naučíte pracovat s kyvadlem, a využití základních technik pro pomoc sobě a nejbližšímu okolí.
Naučíme Vás, jak se správně napojit na vaše „Vedení“ či vyšší energie Universa. Hlavním principem 1. kurzu, je naučit vás, jak si vyčistit „informační kanál“ , aby vám kyvadlo říkalo pravdu. To že tomu tak není, nepoznáte na základních otázkách typu: jmenuji se Hildegarda Vomáčková? Je jasné, že bytosti a energie, které nám rádi podsouvají špatné informace se, lidově řečeno, neprásknou tím, že vám budou podsouvat špatné odpovědi na otázky, na které znáte odpověď. Pozná se to až v složitějších otázkách a to především otázkách, které by jakýmkoliv způsobem ovlivňovaly váš rozvoj. Z naší zkušenosti víme, že pokud pracujete s kyvadlem pouze po přečtení nějaké knihy, tomuto tématu věnované, je pravdivost získaných odpovědí 50% a méně a horším případě si na sebe ještě lidé natáhnou další negativní energie. Bohužel zde nekoexistujeme jen s energiemi pozitivními,ale i negativními a ty se nás logicky snaží brzdit.
V tomto stupni se naučíte odvádět temné energie, nižších a středních „tříd“ .
Dokážete čistit základní zdravotní problémy, vztahové problémy. Dokážete si doma „uklidit“ negativní energie, např. po hádkách. Budete umět vyčistit si nepříjemnou kolegyni v práci.
Upravovat svojí psychiku a podobné. Vybrat si nejlepší např. spotřebič do domácnosti
. Opět,ale zdůrazňuji, nedoporučuji léčit po 1. stupni kyvadla širokou veřejnost.
Kombinujeme několik technik práce s kyvadlem, ale většina informací sdělovaných na kurzu je naše know how, lety práce zdokonalené a vypilované.

Kurz je dvou a půl denní ( většinou pátek až neděle)
Cena 3000 Kč

2. Stupeň

Dřív, nebo později zjistíte, že vám 1. stupeň nestačí. Rozhodnete se čistit hlubší problémy, více minulých životů najednou. Odhalíte energie, na které 1. stupeň nebude stačit a vy se s nimi přesto chcete vypořádat. Zjistíte, že Vás zajímá podrobnější léčení i fyzického těla. V tu chvíli je na místě 2. kurz. Je to rozšíření 1. kurzu. Dostanete prohlubující informace. Další návody a rady na hlubší, dlouhodobější čištění. Dostanete návod jak i vyšší negativní energie poslat do světla. A další rady, finty a „zlepšováky“.

Kurz je dvou denní ( většinou sobota a neděle)
Cena 3000 Kč

3. a další stupeň

Po dokončení 2. kurzu zjistíte, co ještě vše neumíte. A co „nutně“ potřebujete umět, aby se z vás stala plnohodnotná „čarodějka“ 🙂  Další kurzy jsou pro nadšence, kteří se problematice čištění a i chanelingu chtějí věnovat hlouběji a naprosto jí porozumět.

Kurz je dvou denní ( většinou sobota a neděle)
Cena 3000 Kč

Na kurzech se vás pokusíme naučit postupně vše, co umíme.

Pro informace, co doporučujeme si na kurz přinést a jiné otázky, nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 776 111 176