EXISTUJÍ DRACI?

Stejně se můžeme zeptat : Existují andělé?

Většina lidí v západních kulturách věří že andělé existují, ale draci jsou odstrčeni do říše mýtů a bájí. Možná i pohádky, které jsme v dětství slýchali, nechali v našem podvědomí stopu, že se draků máme bát. Představujeme si princezny k obědu a statečné rytíře povolané na jejich záchranu.

V Číně je to přesně naopak, tam by nedostal jediný anděl nohu na mráček, protože jsou již obsazené draky.

Proč teda věřit na jedno, a na druhé ne?

O dracích je napsáno hodně pohádek i bájí, ve kterých jsou draci popisováni s různými vlastnostmi. Jsou silní, krutí, stateční, nápomocní, inteligentní a moudří.

Draci jsou nejmocnější síly v éterické říši. Existují draci: ohně, země, vzduchu a vody. Bývají i v postavení jako strážci domů; vzácných pokladů, které se dají nalézt jen za určitými branami.

Střeží přechody z ohně do světla; z vědomí do moudrosti. To je převážně prezentováno v západních kulturách. Ve východních kulturách, jsou draci považováni za nebeské posly, kteří střeží obydlí a poklady božstev a vládnou nad veškerými ostatními silami.

Existují také formy draků jako: draci hromů, draci mraků a deště, draci země, kteří čistí řeky. Císařští draci ochraňují císařství a obdařují jej nejvyšší mocí. S draky, kteří vládnou síle Yin a Yang se setkáte ve východním učení Tao. Mistrovi, který se naučil vládnout této síle, se říká „ten, kdo umí jezdit na drakovi“, neboli „dračí jezdec“.

Mocná ochrana, dokonalost, nadřazený zrak, nejvyšší štěstí a nejvyšší moc i síla je daná tomu, kdo je zrozen pod silou draka.

Draci mají mocné síly, které v nás dřímají .V dračím Reiki se snažíme s touto silou zase spojit. Toužíme se vrátit zpátky k naší duchovnosti, vnímat věci, které se skrývají za clonou.

Dračí reiki je jedna z cest, která vám v tomto procesu může pomoci, abyste dosáhli tohoto cíle.

V dobách dávných byli draci našimi průvodci a rádci. Pomáhali nám v magii, léčení, ale i

v dalších užitečných věcech. Když jsme, ale „vyrostli“ na určitou úroveň, začali jsme jim škodit, neboť jsme jejich rady a vědomosti otočili proti nim a tak se stáhli do jiné dimenze, neboť nás lidí začali mít plné zuby . Jsou to skutečně dobří pomocníci, léčitelé i učitelé.

 

Toto Reiki Vám zpřístupní určité věci, o kterých jste mohli doposud číst jen v pohádkách a fakticky fungují.

V tomto zasvěcení se naučíte pracovat s těmito symboly:
• když chceme něco změnit nebo transformovat
• pro vyrovnání elementů v těle, duši i duchu
• na zesílení či aktivaci spojení mezi tělem, Vyšším Já a vnitřním dítětem
• na sjednocení dvou různých sil do jednoty
• sjednocuje, posiluje, vyrovnává a dokončuje – tělo – duši – ducha
• nechá rozsvítit vaše srdce

Dračí Reiki je nesmírně žádaná a já sama ji mám taky moc ráda. Je správně živelná a silná.

Kdo může být zasvěcen do Mistra Dračího Reiki?
Pokud chcete dále zasvěcovat, je dobré mít již Mistra Reiki- naučí Vás kroky potřebné k zasvěcování, pokud tuto energii chcete pro svůj rozvoj, může ji mít každý.

2. Stupeň Dračího Reiki

Je vychannelovaným prohloubením 1. Stupně. Tato energie pochází od Shihan Chisara.
Získáte symboly , které Vám umožní napojení na jednotlivé Draky Elementů:

Draka Ohně, Draka Vody, Draka Zemského, Draka Vzduchu a Zlatého Draka

A upřímně řečeno, to co dělá Dračí Reiki účinným, je právě 2. stupeň

Kdo může být zasvěcen do Mistra Dračího Reiki 2. Stupně ?
Pokud chcete dále zasvěcovat, je dobré mít již Mistra Reiki- naučí Vás kroky potřebné k zasvěcování, pokud tuto energii chcete pro svůj rozvoj, může ji mít každý.