Už jsem Vám dlouho nic nehafnul a hafnu Vám proč… Nejenže toho mám teď HAFec, buď vysílám v rádiu, jsem tam totiž nepostradatelný, spím a nebo jím-my zápasníci potřebujeme dobrou a vyváženou stravu, takže když dlabu, stojím každou packou na jedné váze. A když už mám trošku HAF volna, tak jsem objevil novou – naprosto HAFózní zábavu, která mě HAF uchvátila.
Mám i nové jméno – jsem teď Mistr Merlin – Mocný klackobijec a klackodrtič.

Hafnu Vám, proč jim dovoluji, aby mi tak Hafali
Tam, co bydlím, je HAF dvorek, který mi samozřejmě patří, mě totiž patří všechno, i moje paničky. Když se mé paničky vydávají ven – samozřejmě, že je musím hlídat, tak občas kvokají ty holčicí HAF řeči a ty fakt nemusím! Tak si najdu nějaký klacík a protože jsem velký Pan pes, tak spíš větší a s ním bojuju na život a na smrt! Vždycky jsem zatím vyhrál! Ó jak jsem mocný Klackobijec! Merlin Drtička!
Už to došlo tak daleko, že z mého druhého panství –latifundií na venkově, patří mi tam spousta hektarů, mi sem do HAF Prahy přivezly další klacky k ničení. Porazil jsem totiž veškeré klackové nepřátelé, které jsem měl na HAF dvorku. A když jsem neměl do čeho HAF kousat, tak jsem okusoval ruce paniček… Nevím proč, ale ty můry to neocenily a raději mi přivezly otýpku HAF soupeřů.
Jsem takový „karaktér“, že soupeřům dávám i HAF náskok. Jenže ono to může vypadat, že nevím jak na něj a pak,když jsem pár vteřin před knock-outem, zvednu hlavu a vidím paničky, jak se mi smějí. Mě nerozhafáte! Ženský no, absolutně nechápou strategii a taktiku boje s klackem!
Ony nepochopily, jak je to náročná a důmyslená práce vymyslet taktiku jak klacek porazit.
Všechno má svůj systém, než začnu, udělám bojový tanec, kolem nebo s klackem skáču jako kůň a kamzík, to abych mu ukázal svojí sílu a mrštnost a když cítím, že mám navrch, pak ho zalehnu. HAF! No a pak už je to jednoduché, začíná boj na život a na smrt, jde do tuhého, teď se ukáže, jak jsem na tom s fyzickými a psychickými silami. Někdy tento boj trvá několik hodin, dávám soupeři samozřejmě pauzy a občas je to bitva i na několik dní.
Co je hlavní – síla ducha a vůle, kterou HAF rozhodně mám.
Přinesli klacek, viděl jsem ho a HAF zvítězil jsem.