Jsem pes Haf vodní, miluju vodu, ale co opravdu nemám Haf rád, je omezování osobní Haf svobody. To se děje při každé Haf očistě mého těla.

Teď při posledním pokusu o mé Haf umytí, byla opravdu Haf sranda. Nesouhlasil jsem s nutností koupele, protože jsem se hodinu před tím pracně vyválel v kachních hov…Haf , víte v čem.

Konečně si voním, Hafal jsem si a je jak jsme dojeli z venkova zase do Prahy, tak prý že Haf koupání.

Standardně, když vylítnu z koupelny, beru to skokem přes Haf gauč, letmo se oklepu na koberci a laním skokem do Haf postele, kde se pěkně vyválím a zamokřím ji.

Zrada, jsem volán do Haf koupelny a jak se tak courám tempem co noha, noha, noha nohu mine, vidím zavřené dveře do ložnice! Na gauči je ručník! Co… tooo…Haf má znamenat? Si jako Haf myslíš, že mě zmáčíš a já ti to Haf neoplatím?

U nás probíhá mytí tak, že se zavřeme s Janou do vany- je na ní takovéto Haf héblo, že se zatáhne stěna a je to i jako Haf sprcha. Tam jsem podroben smáčení, po té našamponovaní, poté omytí a základnímu osušení a ždímání. Většinou se zase tak moc nebráním, protože je to Haf marný 🙂

Teď tomu bude Haf jinak. Já ti ukážu, když mi nedopřeješ pak zábavu s namáčením a kapáním! Skočil jsem do Haf vany, za mnou se zavřela Haf zástěna a začalo smáčení. Systematicky se mi Haf dařilo šlapat na hadici od Haf sprchy, dvakrát ji Janě vyrazit z ruky- to je bžunda, jak to cáká až na strop. Po té přišla fáze šamponování, na tu jsem Haf čekal, ve chvíli, kdy jsem byl od šamponu celý, začal jsem ve vaně kroužit jak jezdec na motorce v kole smrti, občas jsem to bral po Haf stěně, po vaně, po zástěně a hlavně jsem se soustředil na shazování všech lahviček a přípravků, které na Haf vaně byly. Některé byly přiotevřené začaly vytékat, což klouzalo ještě víc…. Jana klouzala, já klouzal, vše klouzalo, bylo to Haf skvělé. Pohroma se povedla. Při oplachování jsem se pravidelně Haf oklepával, abych naředěný šampon dostal co nejdál. Když jsem byl opláchnutý, čekala Jana, že se znova oklepu, aby mě nemusela Haf ždímat a že mě pak vyručníkuje. Děěěěvenko, já se Haf klepu kdy Haf JÁ chci. Tak jsem tam Haf stál, koukal, jak Svatá Dala a nevěděla komu. Jana stála a koukala … věděla na koho… na mě 🙂 . Neoklepal jsem se! Až když mě postavila na Haf ručník, že mě jde utírat, tak jsem zcákal celou koupelnu… pak ještě obývák a když ne na posteli, tak jsem se vyválel na celém koberci v obýváku.

Jo a pak jsem se svou trýznitelkou dvě hodiny nemluvil… což se obávám, že jí bylo Haf jedno, vypadala, zcela vyčerpaně předchozí zkušeností z mé Haf očisty.