Máte problémy s vodou? Tento kámen by mohl být řešení!

www.filtracnizeolit.cz
A co že umí? Odstraňuje těžké kovy a toxiny, dokáže pohlcovat i radioaktivitu, odbourává zachycený amoniakální dusík (amonium, dusitany, dusičnany), odstraňuje železitost vody a těžké kovy, odstraňuje chlór z vody, změkčuje vodu, neutralizuje pH a navíc je to nejlevnější čistě přírodní vodní filtr.

Na mikroskopické úrovni, je vidět, že kostra zeolitu má takovou strukturu, kdy reaktivní povrchová plocha je 450 m2 na gram! (lidsky to znamená, že kdybyste zploštili plochu 1 gramu zeolitu, kterou pohlcuje nečistoty vznikne plocha o velikosti 450 m2).

Množství zeolitu, které vydrží na dva měsíce pro spotřebu 3l vody za den vyjde na 55 Kč.

Navíc, dle studie lékařů z USA umí tento kámen odstraňovat z těla těžké kovy a ve vysoké míře se tak i prvních pár dní děje ( mohou bolet svaly a klouby). Chorvatští lékaři dávali klinoptilolit onkologicky nemocným pacientům a nádory se dle studie zmenšily na třetinu.

Dle našich zkušeností odvádí z těla nadbytečnou vodu a silně detoxikuje. Rovná pH těla. A zvyšuje míru napojení a intuice. Zároveň je „kamínková voda“ chuťově skvělá.

ještě jednou… www.filtracnizeolit.cz  – dozvíte se podrobnosti o tomto zázraku přírody, že máme i krásné, české, skleněné džbány na kamínkovou vodu.A taky to, že tento kámen Vám přinášíme s kolegyní 🙂

Na zdraví!

popo